Konrad Meindl *
(Wien 1883 geb.) "Afrikanerin", rechts unten signiert K. Meindl, Mischtechnik auf Karton, ca. 56 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Konrad Meindl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 26.08. - 04.09.2013 |